Ile kosztuje dodanie Apple CarPlay lub Android Auto w oficjalnym serwisie Audi?

Ile kosztuje dodanie Apple CarPlay lub Android Auto w oficjalnym serwisie Audi?

Dodawanie Apple CarPlay lub Android Auto w samochodzie Audi

W dzisiejszych czasach technologia w samochodach staje się coraz ważniejsza. Kierowcy oczekują dostępu do zaawansowanych funkcji, które ułatwiają korzystanie z urządzeń mobilnych w trakcie jazdy. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań w tym zakresie jest integracja z systemami Apple CarPlay i Android Auto. Audi, jako renomowany producent samochodów, oferuje swoim klientom możliwość dodania tych funkcji do swoich pojazdów. W tym artykule omówimy proces dodawania Apple CarPlay lub Android Auto w oficjalnym serwisie Audi oraz koszty związane z tą usługą.

Audi smartphone interface - ile kosztuje w serwisie Audi?
Audi smartphone interface – ile kosztuje w serwisie Audi?

Dlaczego warto dodać Apple CarPlay lub Android Auto do swojego Audi?

Apple CarPlay i Android Auto to zaawansowane systemy, które umożliwiają integrację smartfona z systemem multimedialnym samochodu. Dzięki nim kierowcy mogą korzystać z różnych funkcji swojego telefonu, takich jak nawigacja, odtwarzanie muzyki, obsługa komunikatorów czy też wykonanie połączeń telefonicznych, bez konieczności sięgania po telefon. Systemy te są zaprojektowane tak, aby były łatwe i bezpieczne w obsłudze podczas jazdy.

Jak dodać Apple CarPlay lub Android Auto w oficjalnym serwisie Audi?

Dodanie Apple CarPlay lub Android Auto do swojego Audi jest prostym procesem, który można zlecić oficjalnemu serwisowi Audi choć nie tylko, ale o tym niżej. Wystarczy skontaktować się z lokalnym autoryzowanym punktem serwisowym i umówić wizytę. Specjaliści serwisu Audi przeprowadzą profesjonalną instalację, zapewniając pełne dopasowanie systemu do modelu samochodu.

Koszty dodania Apple CarPlay lub Android Auto w oficjalnym serwisie Audi

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje dodanie Apple CarPlay lub Android Auto w oficjalnym serwisie Audi, to odpowiedź może Cię zaskoczyć. Cena za tę usługę wynosi aż 2150 zł brutto. W tej kwocie zawarte są koszty instalacji oraz niezbędne oprogramowanie. Warto zaznaczyć, że cena może się różnić w zależności od modelu samochodu i regionu, dlatego zawsze warto skonsultować się z autoryzowanym serwisem Audi w celu uzyskania dokładnych informacji.

Czy warto inwestować w dodanie Apple CarPlay lub Android Auto do Audi?

Decyzja o dodaniu Apple CarPlay lub Android Auto do swojego Audi zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb kierowcy. Jeśli jesteś osobą, która często korzysta z funkcji swojego smartfona podczas jazdy, to z pewnością warto rozważyć tę opcję. Integracja z systemem multimedialnym samochodu pozwoli Ci na łatwy i wygodny dostęp do swoich ulubionych aplikacji i funkcji, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo na drodze.

Audi Mib2 Apple CarPlay / Android Auto
Audi Mib2 Apple CarPlay / Android Auto

Czy jest inna opcja na dodanie Apple CarPlay lub Android Auto do mojego Audi?

Tak, możesz skorzystać z oprogramowania, które oferujemy, gdzie we własnym zaciszu sam przeprowadzisz aktywację Apple CarPlay / Android Auto w autach z systemem Mib2 gdzie koszt wynosi około 861 zł BRUTTO i dodatkowo dodaje dożywotnią licencję map (zobacz jak wygląda proces aktywacji – klik). Posiadamy również zewnętrzne moduły do starszych audi, możesz je znaleźć tutaj (klik)

Podsumowanie

Dodanie Apple CarPlay lub Android Auto do swojego Audi to doskonały sposób na podniesienie funkcjonalności i komfortu korzystania z urządzeń mobilnych podczas jazdy. Mimo że koszt usługi może być dość wysoki, warto zainwestować w te zaawansowane systemy, które ułatwią Ci życie na drodze. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat dodawania Apple CarPlay lub Android Auto do Twojego pojazdu.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x