Kontakt z nami!

E-mail: biuro (małpka) carsie.pl

Wystawiamy pełną fakturę VAT.

NIP: 834 183 49 86
REGON: 387726754

Telefon (WhatsApp): +48 516 549 011
(często problem z zasięgiem, tak więc prosimy o cierpliwość, napewno oddzwonimy 🙂 ewentualnie proszę zostawić wiadomość na WhatsApp)

Social Media

Pamiętaj, że niektóre serwisy yahoo / outlook umieszczają nasze wiadomości w folderze spam, jeśli nie dostałeś od nas odpowiedzi powyżej 48h sprawdź te foldery!. 

To nie jest SPAM możesz kliknąć na każdy e-mail „To nie jest spam”, po czym wszystkie wiadomości e-mail od nas trafią bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.  Nie wysyłamy żadnego SPAMU lub REKLAM!


Najczęściej zadawane pytania

Przygotowaliśmy poradnik, dzięki któremu powinieneś być w stanie samemu określić jaką wersję MMI posiadasz, link do artykułu – tutaj.

Aby zaktualizować oprogramowanie MMI w pierwszej kolejności musisz je posiadać. Możesz zakupić od nas gotowe karty pamięci przygotowane pod aktualizację MMI Twojego auta. Posiadamy w ofercie osobno oprogramowania bazowe (link) jak i gotowe pełne aktualizacje MMI wraz z mapami (link)

Aby zaktualizować oprogramowanie bazowe (firmware) przeczytaj ten (link) artykuł.

Aby zaktualizować mapy MMI w pierwszej kolejności musisz je posiadać. Możesz zakupić od nas gotowe karty pamięci przygotowane pod aktualizację map MMI Twojego auta. Posiadamy w ofercie osobno aktualizację map (link) jak i gotowe pełne aktualizacje MMI wraz z mapami (link)

Aby zaktualizować mapy przeczytaj ten (link) artykuł.

Jeśli zaś posiadasz Audi MMI Mib2 – przeczytaj ten poradnik.

Przede wszystkim musisz najpierw aktywować dostęp do ukrytego zielonego menu, jeśli posiadasz MMI 3G Basic / High lub Plus mamy przygotowany specjalny skrypt (link), dzięki któremu aktywujesz dostęp do zielonego menu, w pozostałych wersjach można to również zrobić za pomocą VCDS.

Zapoznaj się z naszym poradnikiem (link), gdzie pokazujemy jak użyć karty pamięci do aktywacji zielonego menu, bądź też VCDS.

Niestety na chwile obecną nie zajmujemy się konwersjami z języków obcych na nasz narodowy, aczkolwiek na angielskiej stronie opisaliśmy jak to mniej więcej wygląda (link)

Posiadamy spolszczenia dla tych systemów. Możecie je znaleźć klikając tutaj.

Proszę mieć na uwadze, że w 99% do instalacji spolszczenia będziesz potrzebował kompletnie zresetować swoje MMI co wiąże się z czasowym „ucegleniem” jednostki.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z metodą instalacji, gdyż jest ona kluczowa do poprawnego działania systemu.

Spolszczenie dla systemu MMI 3G High

Spolszczenie dla systemu MMI 3G Basic

maxresdefault

Jeśli robisz aktualizację po raz pierwszy, dostęp do pewnych „ukrytych” menu może być całkiem problematyczny – i nie chodzi tutaj o aktywację dostępu do menu (jak w przypadku ukrytego zielonego menu), a o samą konsolę przycisków MMI.

„Red engineering menu” nie musicie aktywować, dostęp do tego menu jest od razu.

Zalecamy, aby przed próbą wejścia czy to do zielonego menu, czy czerwonego po uruchomieniu auta nieco odczekać, aż wszystkie systemy MMI zaczną działać. Oba menu potrzebują też trochę czasu do inicjalizacji – zalecamy mniej więcej odczekać około 5 minut i następnie spróbować wejść do któregoś z menu. Jeżeli zacznie przeskakiwać do innego menu, należy wrócić i spróbować raz jeszcze, może przyciski w Twoim MMI są klejące bądź nie wciskają się idealnie.. musicie znaleźć ten moment 🙂

Schemat przycisków do wciśnięcia do wejścia do czerwonego „engineering menu”.

Red Engineering Menu

aby wyjść z tego menu, musicie wcisnąć taką samą kombinację klawiszy jak do wejścia… 🙂

Do tego celu przygotowaliśmy narzędzie (link) gdzie po wpisaniu swojej obecnej wersji oprogramowania, program wyświetli Ci najnowszą możliwą aktualizację oprogramowania bazowego oraz map.

Ale.. jak to program, czasami może zawieść, jeśli wyświetli Ci informację, że nic nie znaleziono – dla potwierdzenia skontaktuj się z nami.

Stworzyliśmy poradnik, jak to zrobić. Kliknij tutaj, aby do niego przejść.

Stworzyliśmy poradnik jak zainstalować moduł bluetooth / aux, kliknij tutaj, aby do niego przejść.

Starsze wersje MMI jak np.: MMI 2G, MMI 3G Basic oraz High nie posiadają protokołu A2DP, który odpowiedzialny jest za strumieniowanie muzyki do radia. Jedynie nowsze MMI 3G Plus posiada taką możliwość.. ale zaadaptowanie tego MMI w starszych autach może być problematyczne i kosztowne.

Dla takich właśnie aut posiadamy moduły, które dodają możliwość strumieniowania muzyki za pośrednictwem bluetooth lub aux do aut z MMI 2G i z MMI 3G Basic oraz 3G High,

Niestety nie oferujemy odbiorów osobistych.

Niestety na chwilę obecną nie oferujemy żadnych kodowań.

Jest już możliwa instalacja zakupionych u nas produktów w wyznaczonym przez nas punkcie w okolicach Pionek (26-670) województwo Mazowieckie (okolice Radomia).

Koszt instalacji uzależniony jest od produktu.

 • Koszt instalacji skryptów 50 zł
 • Koszt instalacji oprogramowania lub map: 50 zł
 • Koszt instalacji pełnej paczki aktualizacyjnej: 80 zł
 • Koszt instalacji modułu Apple CarPlay / Android Auto w MMI 3G: 100 zł
 • Koszt instalacji modułu Apple CarPlay / Android Auto w MMI 2G High: 150 zł
 • Koszt instalacji modułów Bluetooth: 50 zł.

Możliwy jest również dojazd do klienta w całej Polsce, należy jednak doliczyć koszt paliwa w obie strony: 1 km = 1 zł (400 koni troche pije……)

Preferujemy pozostawienie auta u nas na czas wykonywania instalacji, aczkolwiek w przypadku niektórych możliwe jest poczekanie na miejscu.

Niestety nie posiadamy jeszcze poczekalni 🙁

Czas instalacji:

 • Skrypty – około 5 minut.
 • Oprogramowanie auta: od 15 do 30 minut.
 • Aktualizacja map nawigacji: od 3 do 4 godzin.
 • Instalacja modułu Apple CarPlay / Android Auto w MMI 3G: około godziny.
 • Instalacja modułu Apple CarPlay / Android Auto w MMI 2G: około 2-3 godzin.
 • Instalacja modułów do streamingu (bluetooth): około godziny.

Jaki typ dostawy wybrać? (w przypadku oprogramowań i skryptów)

 • Karta SD – jeżeli chcesz otrzymać karty SD z oprogramowaniem, które zostało u Ciebie zainstalowane
 • Do pobrania – jeżeli nie chcesz otrzymać od nas kart SD z produktem po instalacji

Jeśli jesteś zainteresowany opcją instalacji, przed zakupem prosimy o kontakt mailowy (click) w celu omówienia opcji instalacji i dobrania dogodnego terminu.

Wszystkie moduły robione są pod zamówienie, dlatego też będziemy potrzebowali kilka dni na skompletowanie zamówienia, dlatego też po omówieniu instalacji przez telefon będziesz musiał zamówić dany produkt, a następnie poczekać na potwierdzenie terminu instalacji (który z przyczyn losowych tj. opóźnienie w dostawie itd może się czasem zmienić).

Płatność za instalację jedynie gotówką przy odbiorze auta.

Jednostki Audi MMI Mib2 pozwalają na softwarową aktywację Apple CarPlay / Android Auto.

Dodatkowo, można wgrać licencję map.

Więcej o tym przeczytasz w tym artykule (link)