Brak aktualizacji dla systemów MMI 3G!

brak aktualizacji dla mmi 3g

W ostatnich wiadomościach Audi ogłosiło zaprzestanie wsparcia dla systemów MMI 3G, co oznacza, że nie będą już wydawane aktualizacje dla tego konkretnego modelu MMI. Jednakże, to nie oznacza końca możliwości dla systemu rozrywki i nawigacji w Twoim Audi. Jeśli posiadasz samochód wyposażony w system MMI 3G (Basic, High lub Plus), nadal istnieje rozwiązanie, które pozwoli Ci ulepszyć doświadczenie z jazdy: moduły Apple CarPlay i Android Auto.

a6 mmi3gp
MMI 3G Plus w Audi A6

Ewolucja Systemów MMI w Audi

Interfejs Multi Media Audi (MMI) przeszedł przez kilka iteracji, wprowadzając postępy technologiczne i poprawiając doświadczenie użytkownika. System MMI 3G był filarem w wielu modelach Audi, oferując funkcje takie jak nawigacja, rozrywka i kontrola ustawień pojazdu.

Jednakże, w miarę postępu technologicznego, starsze systemy takie jak MMI 3G mogą stać się przestarzałe pod względem aktualizacji oprogramowania i kompatybilności z nowszymi urządzeniami. Zaprzestanie wsparcia ze strony Audi dla systemów MMI 3G może budzić niepokój u niektórych posiadaczy Audi, którzy pragną utrzymać swoje pojazdy na bieżąco z najnowszą technologią.

Apple CarPlay i Android Auto w Akcji

Apple CarPlay i Android Auto rewolucjonizują rozrywkę w samochodzie, integrując bezproblemowo funkcje Twojego smartfona z systemem MMI Twojego Audi. Dzięki tym modułom możesz uzyskać dostęp do wielu funkcji i aplikacji bezpośrednio z wyświetlacza w Audi, poprawiając wygodę, bezpieczeństwo i rozrywkę podczas jazdy. Więcej o produkcie znajdziesz tutaj (kliknij tutaj)

IMG 0011
Audi A4 MMI 3G+ Apple CarPlay / Android Auto

Korzyści z Modułów Apple CarPlay i Android Auto

  • Dostęp do Aplikacji na Smartfonie: Korzystaj z wygody korzystania z ulubionych aplikacji ze swojego smartfona bezpośrednio na wyświetlaczu w Audi, w tym nawigacji, strumieniowania muzyki, wysyłania wiadomości i nie tylko.
  • Sterowanie Głosowe: Pozostań skupiony na drodze dzięki funkcjom sterowania głosem, pozwalając na wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości i kontrolowanie aplikacji bez użycia rąk.
  • Nawigacja w Czasie Rzeczywistym: Wykorzystaj aplikacje nawigacyjne z Twojego smartfona, takie jak Google Maps lub Apple Maps, aby uzyskać aktualne informacje o ruchu drogowym, wskazówki dotyczące trasy i punkty zainteresowania.
  • Strumieniowanie Muzyki: Odtwarzaj muzykę ze popularnych aplikacji takich jak Spotify, Apple Music lub Pandora, zamieniając swoje Audi w mobilne centrum rozrywki.
  • Ulepszona Konectywność: Utrzymuj swój smartfon naładowany i połączony za pomocą USB lub Bluetooth, zapewniając bezproblemową integrację z systemem MMI Twojego Audi.

Kompatybilność i Instalacja

Te moduły Apple CarPlay i Android Auto są zaprojektowane do współpracy z pojazdami Audi wyposażonymi w system MMI 3G (Basic, High lub Plus). Instalacja jest prosta i może być przeprowadzona przez autoryzowanych techników lub entuzjastów z pewną wiedzą techniczną.

Podsumowanie

Mimo decyzji Audi o zaprzestaniu wsparcia dla systemów MMI 3G, nie ma potrzeby martwienia się o przestarzałą technologię. Dostępność modułów Apple CarPlay i Android Auto oferuje wygodne i skuteczne rozwiązanie aktualizacji systemu rozrywki w Twoim Audi, umożliwiając dostęp do najnowszych funkcji smartfona i zapewniając nowoczesne doświadczenie podczas jazdy.

Jeśli więc posiadasz Audi z systemem MMI 3G, nie wahaj się eksplorować możliwości aktualizacji za pomocą modułów Apple CarPlay lub Android Auto, aby odblokować świat wygody i konnectywności na drodze.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x